SLUŽBY NA MÍRU » Potisk

 

Všechny produkty naší společnosti jsou vhodné pro potisk, gravírování nebo embosování loga. Při odběru 100 a více kusů USB flash disků zajišťujeme potisk (max. 3 barvy), gravírování anebo embosování zdarma (neplatí pro skladové zásoby).

 

Branding USB flash disků je zajišťován přímo u výrobců ještě před osazením elektroniky. To znamená, že můžeme využít vyšší teplotu a tlak při jednotlivých technologiích, což zaručuje vysokou kvalitu a životnost potisku. Před samotnou realizací Vám zdarma zašleme grafický náhled Vašeho loga na zvoleném produktu, po jehož odsouhlasení začneme s výrobou.

 

 

Tamponový potisk

Je to technologie, která se používá pro reklamní či průmyslový potisk. Je limitovaná velikostí předmětu, ale i motivu, který chceme tisknout. Potisknout se dají plasty, dřevo, sklo, keramika, kovy a jiné materiály. Možnost vícebarevného potisku na rovných anebo částečně zakřivených plochách. Principem tisku je nanášení barvy pomocí silikonových tamponů na předmět. Tamponový tisk vychází z techniky hloubkotisku. Tiskový motiv je zahloubený do tiskové desky nebo válce a na tento povrch je nanesená tisková barva. Přebytek barvy setře stěrač a barvu ze zahloubených míst přenese elastický tampon. Právě elasticita tamponu umožňuje potisk různých tvarů předmětů.

 

Gravírování

Používáme laserové gravírování, které je jedním z nejdokonalejších způsobů zpracování gravírovaných nápisů, jež trh nabízí. Představuje moderní zpracování Vámi navrhovaných textů, názvů, logotypů na štítky, plasty, eloxovaný kov, sklo nebo čistý kov. Laserová technologie umožňuje vysoce kontrastní a dokonale čitelný popis a gravírování i při malých rozměrech. Předností využívání této technologie je trvanlivost takto vzniklého gravírovaného vzoru - je vytvořen tak, že zkoncentrovaný laserový paprsek, který je ovládán počítačem, odpaří, nataví anebo spálí povrchovou vrstvu materiálu gravírovaného předmětu v místě, kde se má nacházet gravírovaný vzor. Ten se tak stává prakticky nesmazatelným.

Reliéfní ražba (embosování)

Tato technologie umožňuje tisknout (razit) na materiály jako je kůže, koženka a papír. Na realizaci potisku touto technologií je zapotřebí vyrobit raznici z tepelně dobře vodivého materiálu ve tvaru motivu loga. Výroba raznice se provádí ručním anebo strojním gravírováním z mosazi. Po upnutí raznice do razícího stroje se ohřeje na požadovanou teplotu a potom pomocí tepla a tlaku dochází k vyražení motivu raznice do daného předmětu.

 

Ofsetový barevný tisk (CMYK)

Tento způsob potisku překresluje velmi dobře detaily motivu - ideální volba, pokud je motivem fotografie anebo jiný barevný obrázek s jemnou kresbou nebo příliš malými detaily. Výsledný potisk je dosažen složením čtyř barev CMYK (cyan, magenta, yellow, black). Tento způsob potisku nabízíme pro produkty s velkou plochou pro potisk, jako jsou například USB flash disky ve tvaru kreditní karty.

 

Stačí nás kontaktovat a my zařídíme vše potřebné!
Copyright © 2017 X-Dárky.eu
| mapa stránek | nahoru

X-Darky.eu shop