USB FLASH DISKY NA MÍRU limitem je pouze fantazie!

 

X-darky.eu Vám nabízejí originální výrobu USB flash disku libovolného vzhledu a tvaru přesně podle Vašich představ! Stačí jen nápad, vše ostatní zařídíme. Od zpracování grafického návrhu přes výrobu až po vytvoření a nahrání nesmazatelného reklamního spotu, fotografií či jiných požadovaných dat.

 

USB disk může mít tvar zmenšeniny typického produktu nebo výrobního prostředku Vaší firmy. Fantazii meze neklademe – pro spediční společnost vyrobíme „flešku“ ve tvaru kamionu, vinaře potěšíme dokonale tvarovanou USB lahví, hokejový klub se může pochlubit USB pukem… Možností jsou tisíce!

usb disk sapeli x-darky.eu

 

 

 

Všechna „úesbéčka“ samozřejmě navrhneme a vyrobíme ve Vašich firemních barvách a opatříme logem společnosti. Nejvhodnějším materiálem je na omak příjemná guma – měkčené PVC. Používáme také plast, dřevo, korek a další materiály dle typu vzorového předmětu.

Stejně kvalitní jako vnější obal USB na míru je i samotný USB konektor s čipem nejnovější generace pro rychlý zápis a čtení dat. Nabízíme jej v kapacitách 2, 4, 8, 16 nebo 32 GB.

 

Samozřejmostí je také elegantní obal/krabička, který podtrhne výjimečnost Vámi darovaného reklamního předmětu.

 

Stačí nás kontaktovat a my zařídíme vše potřebné!

 

 

  UKÁZKA POSTUPU VÝROBY USB NA MÍRU

 

1. ZÁKAZNÍKOVA VOLBA

Klient si vybere typický produkt nebo výrobní prostředek podle druhu a zaměření svého podnikání. Pokud váháte, co by to mělo být, využijte naši kreativitu. Rádi Vám poradíme!

 

 

 

 

 

2. GRAFICKÝ NÁVRH

Zvolíte, jak by měl Váš USB disk vypadat. Stačí rukou nakreslený plánek, fotka nebo popis požadovaného designu. Pomůžeme Vám vybrat rozměr, materiál, barvu, umístění loga a počet kusů.

 

 

 

 

 

3. VÝROBA

Vámi schválený finální grafický návrh zadáme do výroby. Dodací lhůta je cca 30 dnů od objednávky. Mezitím pro Vás můžeme připravit nesmazatelný propagační spot, který spolu s dalšími požadovanými daty nahrajeme na hotové USB flash disky a doručíme Vám je až do kanceláře. Jak jednoduché!

 

   

 

 

V případě nejasností nebo doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám odpovíme!

 

 

 
Copyright © 2017 X-Dárky.eu
| mapa stránek | nahoru

X-Darky.eu shop